Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy is van ez, PayPal?

Hogy is van ez, PayPal?

Figyelt kérdés

Szeretnék ezen keresztül fizetni,regisztráltam is.Olvastam,hogy van olyan mód,hogy ha nincs megfelelő kártyánk,akkor a PayPal ad egy számlaszámot és egy bank nevet,amire utalnom kell a megfelelő összeget,és abból tudok majd gazdálkodni.Eddig oké,ezt választottam. De ezeket az adatokat kaptam:

Beneficiary name

BofA re: PAYPAL PTE LTD

Bank

Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám

10918001-0000000115050684

És még kaptam egy Transfer ID számot.

Itt csak a magyar bank név,és a bankszámlaszám a fontos?Vagy a többit is megkell jelölni majd az utalás során? Valamint pl.ha euróba szeretnék majd fizetni,akkor ugye azt kell átutalnom erre a számra? Köszönöm szépen,aki elmagyarázza nekem,sajnos még elég bonyolult nekem :)


2012. ápr. 26. 18:06
 1/1 anonim válasza:
pedig nem olyan bonyolult. :) gondolom ebay re kell. ha már meg van a regisztrácio és vissza is igazoltad h a kártya a tied a 4 számjegyű koddal akkor csak ezekre az adatokra amit leirtál ráutalod a pénzt. Ezt teheted abban a pénznemben amiben késöbb majd kell, bár ez macerásabb, vagy teheted csak simán HUF ban, ez egyzserübb, a paypal fogja átváltani vásárláskor, annyi hátránya van, hogy kicsit rosszabb árfolyamon váltja mint a bankod váltaná (pár FT). csak utald oda a pénzed és elvileg másnapra ott lessz
2012. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!