Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásárlás az Ebay-en PayPal...

ParadoxH kérdése:

Vásárlás az Ebay-en PayPal nélkül (hogyan)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy nem tudom használni a paypal accountomon a kártyámat mivel többször rossz számot adtam meg a megerősítésnél. Idővel meg fogom oldani, de viszont addig szeretnék pár sürgős dolgot rendelni az ebay-ről. Érdekelnéne, hogy ez hogy működik, kinek milyen tapasztalatai vannak szimpla bankkártyás fizetésnél? Jól értettem, hogy annyi a teendő, hogy fel kell venni az árúsítóval a kapcsolatot? Viszont hogy tudom megoldani azt, hogy ebayen bizonyíthassam, hogy kifizettem neki amit kértem, ha emailben beszélek vele?


Ötletek?


2012. ápr. 19. 17:41
 1/1 anonim válasza:

A legegyszerűbb és a legbiztonságosabb megoldás, ha PayPal-en keresztül intézed a dolgot.

Van egy olyan opció is, hogy egy UniCredit-es számlára átutalod a pénzt (ezt a PayPalen megtalálod), innen megy tovább az eladóhoz. Szerintem biztonságosabb, meg olcsóbb is, mintha az eladónak utalod.

2012. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!