Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubnál segítség? Bővebben...

Youtubnál segítség? Bővebben lent. Ha igen hol lehet megnézni hogy ki írta kifogásolhatónak? Stb vagy a youtubnak írjak?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve vagyok fent.Több videó van feltötlve,több olyan videóm is van ami már 1-2 éve,6 hónapja lett feltöltve.Eddig semmi problémám nem volt.


Mostanában meg megjelenik elég soknál

A videó le van tiltva néhány országban.


A hangsávot követelés miatt némítottuk el.


Mi lehet az oka?Valaki aki utál megjelölte kifogásolhatónak,és ezért vannak ezek?



Ami azért is furcsa mert az egyik videom ami saját készítésű ezt írja ki A videó tartalmazhatja a következő jogvédett tartalmat:

"Echoes Of Nature-Pre-Dawn", hangrögzítés kezeli:

The Orchard Music holott ebben se zene semmi.A nimfapapagájaim szerepelnek.


2012. ápr. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt olvasd el az én tapasztalatomat és véleményemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__28..

2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.Már csak azt nem értem hogy az egyik videónál miért írták ezt ki,ami a saját mkészítésű videom,nincs benne semmi zene,mert az állataim énekelnek(papgájok, se tv,se zene még egy szó se csak ők.Itt ki a harmadik fél?Mert ennél ezt írták ki

A videó tartalmazhatja a következő jogvédett tartalmat:

"Echoes Of Nature-Pre-Dawn", hangrögzítés kezeli:

The Orchard Music


A többinél érthető de mások videóit miért nem tiltják le?Mert nem csak az én videoim ilyenek.

2012. ápr. 23. 20:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Visszatérve erre

videó tartalmazhatja a következő jogvédett tartalmat:

"Echoes Of Nature-Pre-Dawn", hangrögzítés kezeli:

The Orchard Music


Itt a youtube hibázott nem?Mert reklámokat jelenítenek meg a videómnál.?

2012. ápr. 23. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg a youtube hibázott arra is van megoldás. valahol a youtube fiókod beállításainál kell lennie egy linknek amivel felülvizsgáltathatod a dolgokat.


egyébként nem emberek jelentik ezeket be hanem robotok, meg a youtube automatikus felismerője

2012. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 24. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!