Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! SŰRGŐSEN! Ha Nemtudo...

SEGÍTSÉG! SŰRGŐSEN! Ha Nemtudok belépni az oldalra akkor az azt jelenti hogy végleg törölve?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy angol oldalra (nem lényeg panty bid)(nemakartam),és mikor még nem volt megerősitve az e-mail címem akkor már ki is töröltem az oldalamat.Ez lehetséges?
2012. ápr. 13. 22:25
 1/6 anonim válasza:
ha nem erősítetted meg a regisztrációt, akkor igen valószínű, hogy kitöröltek a rendszerből.
2012. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kategóriába tettem fel a kérdést nemtom SŰRGŐSEN SEGÍTSÉGET KÉREK!
2012. ápr. 13. 22:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! ez most volt de azonnal történt gyorsan minden annak örülnék szerinted igen, köszi a választ remélem így van kicsit megnyugodtam mégegyszer köszi !
2012. ápr. 13. 22:31
 4/6 anonim válasza:
ha most regiztél akkor erősítsd meg, minden oldalnál úgy van, hogy pár napig él a link, de ha nem erősíted meg akkor törölnek. remélem tudtam segíteni :)
2012. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor még nem volt megerősitve az e-mail címem akkor már ki is töröltem az oldalamat.És utána rámentem a megerősítő linkre és be kellett jelentkeznem és nemtudtam már akkor nemengedettbe jelszóval segítettél sokat és te is megnyugtattál neked is külön köszi : (
2012. ápr. 13. 22:43
 6/6 A kérdező kommentje:

pontosan ezt irja ki a megerősítő linknél :Account Login

Welcome to the Pantybid social network! If you already have an account, you can login below.

If you don't have an account, you can sign up here!


The login details you provided were invalid. Please try again.

2012. ápr. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!