Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemtudok mit csinálni, segítsé...

Nemtudok mit csinálni, segítség (? )

Figyelt kérdés

Szóval most fejeztem be a 8.-at és a volt osztály társaimat úgy ahogy vannak "kitagadtam" mert mind egy bunkó paraszt ,és az nekik a barátság hogy basztatják egymást és a szexről meg ilyesmikről dumálnak egész nap, ez nekem nemjött be, de most így senkivel sem tudok lógni és nemtudok mit csinálni, barátnőm még nincs , mit csináljak?

Iwiwen építsek ki kapcsolatokat és találkozzak velük vagy mi? Nagyon sokan mondták hogy helyes vagyok és kedves stb :) ( ezt nem nagyképűségből mondom ) köszönöm a segítséget!


2010. júl. 10. 14:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
15/f , ezt kihagytam
2010. júl. 10. 14:01
 2/16 anonim ***** válasza:
chatelj, gólyatábor?, valami hobby?
2010. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
thaiboxolok, de a csapatban csak én vagyok kicsi, a többi mint 20 éves feletti , táborozni nem szeretek
2010. júl. 10. 14:03
 4/16 A kérdező kommentje:
mint = mind*
2010. júl. 10. 14:04
 5/16 A kérdező kommentje:

chatelni meg minek?

én személyesen szeretek barátkozni , na jó msnen vannak ismerőseim akikkel szoktam beszélni de az nem olyan

2010. júl. 10. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:
keresd meg az új osztálytársaidat és haverkodj össze velük :D
2010. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor új emberekkel kell megismerkedni, akikkel lóghatsz =D
2010. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sajnos nemtudom megkeresni őket mert nem kaptunk névsort , se az osztályról se az évfolyamról :/
2010. júl. 10. 14:08
 9/16 A kérdező kommentje:
De hogy? Oo
2010. júl. 10. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy csak a veled egykorúakkal lehet barátkozni! Öcsémnek 14-15 évesen csupa 20 év körüli haverjai voltak, és nem amolyan "rossz társaság". Teljesen normálisak, mind a mai napig haverok (öcsém most lesz 18), most együtt járnak bulizni.

De jól írtad (és írték is), hogyIwiw-en, chat-en, MSN-en is ki lehet alakítani egy "kezdőleges" barátságot, és ha az megvan, találkozni is lehet(focimeccsekre kijárni, strandra menni, bringázni stb.)


23L

2010. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!