Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemtudok mit csinálni, segítsé...

Nemtudok mit csinálni, segítség (? )

Figyelt kérdés

Szóval most fejeztem be a 8.-at és a volt osztály társaimat úgy ahogy vannak "kitagadtam" mert mind egy bunkó paraszt ,és az nekik a barátság hogy basztatják egymást és a szexről meg ilyesmikről dumálnak egész nap, ez nekem nemjött be, de most így senkivel sem tudok lógni és nemtudok mit csinálni, barátnőm még nincs , mit csináljak?

Iwiwen építsek ki kapcsolatokat és találkozzak velük vagy mi? Nagyon sokan mondták hogy helyes vagyok és kedves stb :) ( ezt nem nagyképűségből mondom ) köszönöm a segítséget!


2010. júl. 10. 14:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát megpróbálom valahogy :)
2010. júl. 10. 14:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Menj el vmi közeli focipályára és barátkozott ott a környékbeliekkel
2010. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De hogy? menjek oda hogy szia,Tóth István vagyok ... és utána mit mondjak?
2010. júl. 10. 14:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg beszállhatsz-e játszani. A többi meg jön utána magától
2010. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
menj el mást is sportolni, menj sétáltass kutyát arra,amerre a fiatalok is járnak a kutyáikkal vagy menj el valami diákmunkára nyáron, én ott mindig tökjó embereket ismertem meg. Ha nem szeretsz táborozni, de az új sulid szervez gólyatábort, oda mindenképpen menj el, mert mindenki ott szokott lenni, lemaradsz, ha kimaradsz! Ha lemész a közeli focipályára vigyél le labdát is és ha fociznak kérdezd meg tőlük, hogy beállhatsz-e valamelyik csapatba.
2010. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Diákmunka pécsen?:D háhá , itt sajnos nincs, vagy kb 2 másodperc alatt betöltik az állást annyian keresnek

gólyatábor sincs sajnos :/

de igazatok van, bemegyek a városba, vagy iwiwen felveszek valakit, eldumálok vele, és ha megkedveljük egymást akkor találkozunk, köszi :)

2010. júl. 10. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!