Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok letölteni?...

Miért nem tudok letölteni? Segítség!

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni, nem vagyok túl tájékozott a letöltések terén, de idáig pár oldalról le tudtam tölteni 1-2 filmet, de mióta törölték a fileservelt meg a többit nem tudok letölteni. Nem találok olyan oldalt ahol regisztráció nélkül,le tudnék tölteni, vannak linkek, de csak reklámba futok,de letölteni nem tudok, vagy a vírus írtóm nem engedi. Nem tudnátok ajánlani 1-2 biztonságos, és könnyen tölthető oldalt? Előre is köszönöm!!!
2012. ápr. 10. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Én ezeket ajánlanám:


findline hu

thepirabay se

xider hu


Ezeke közül,a thepiratebay se-n nem kell regisztrálni,se vissza tölteni a letöltött mennyiséget :)


Ha segítettem nyomj egy zöld kezet.



További szép napot.

2012. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és a másik két oldal, ha regisztrálok jár ez valami plusz költséggel, vagy ilyesmi? Megbízhatóak?
2012. ápr. 10. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.


Bocs hogy ilyen későn,de nem volt netem.



A findline nagyon megbízható és az a legjobb,hogy INGYENES a regisztráció.A feltétel az,hogy nem csak letölteni,hanem feltölteni is kell :) (a szabályzat megegyezik az összes más torrentes oldalakéval.)


A xider is ingyenes,de ezen már nincs hely a regisztrálásra :)

2012. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!