Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szeretném a nevemet...

Facebookon szeretném a nevemet megváltoztatni. Hogyan tudom?

Figyelt kérdés
A nevem most Vezetéknév Keresztnév. Szeretném Keresztnév Vezetéknévre, csak már.. barátaimmal hülyéskedtünk, és 4 nevem volt eddig, és már nem lehet többet változtatni. Ezt elismerem, hogy butaság volt, dehát nem tudok mit tenni, viszont a nevem át akarom írni erre mindenképp.. fontos lenne. Hogyan tudom mégis megcsinálni? Nincs más módja?

2012. ápr. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Új fiók.


Egyértelmű, hogy nem szórakozásra van kitalálva a névmódosítás lehetősége, hanem ha megváltozik az anyakönyvezett neved, akkor ezt a változást az oldalon is fel tudd tüntetni. Az életben nem változik négyszer, de háromszor sem a neved, ezért a te felelősséged volt hogy elszórakozod-e vagy normálisan használod. Hiába írsz a supportnak, ők erre fognak hivatkozni, hogy miért nem használtad normálisan az oldalt. A limit pedig azért van, mert ha nem lenne, akkor már a századik nevet írnád át.

2012. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt mind tudom. De csak új fiókkal lehet?

És ha csinálok új fiókot, nincs valami módja annak, hogy az ezen lévő adatok arra kerüljenek át, és ne kelljen egyesével kitöltögetni mindent, illetve az ismerősöket bejelölni?

2012. ápr. 16. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség.
2012. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A név módosítás engem is érdekelne, hol lehet? a születési nevemet használnám inkább és nem a férjest....
2012. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiókbeállítások/általános - név

[link]

2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!