Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik gépen van internet a...

Az egyik gépen van internet a másikon nincs ez hogy lehet? (Fontos)

Figyelt kérdés

Üdv! tegnap reggel bekapcsoltam a gépememet és minden rendben volt vele interneteztem rajta. Elmentem a suliba és mikor haza jöttem bekapcsoltam újra, és nem volt rajta internet. Sarokban egy kis ikon ott volt és írta hogy "Nincs internet, vagy korlátozott" 100mb/s . De Az internetünk csak 5mb/s-es. Abba a pillanatban átmentem a másik géphez ott van(most is azon teszem ki a kérdést)


router tipusa:tp-link r460

Szolgáltató T-home.


2012. márc. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ha az egyik gépen van net akkor nem a T-é a hibás,

és nem is a router,

azon a gépen ahol valamiért elugrott a net ,csak ott kell nektek újra beállítanotok a kapcsolódást

2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már mindent megpróbáltam... amúgy is újra kelet tennem a gépem az is megvolt,De semmi. És hogy állítsam be? Mert nem tudom hogy kell anno csak rá lett dugva a kábel és volt internet.
2012. márc. 27. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik a hálókártya drivere.
2012. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De reggel még volt, délután már nem. Akkor nem hiányozhat csak úgy nem tűnhet el.
2012. márc. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!