Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen az internetem?

Miért ilyen az internetem?

Figyelt kérdés
Akár otthon vagyok, akár koleszban, nem jön be teljesen nagyon sok oldal mozzillával, se explorerrel, viszont chrome-mal igen, és az asztalon az időjárás-minialkalmazás sokszor írja ki, hogy adatok lekérése, és nem talál semmit, mintha nem lenne net, tunngle (játékhoz használt netes program) sem jön be, hibát talál...mi lett a gépemmel?! valaki segítsen, nem sok kedvem van újrarakni, kb 1 hónapja tettem ezt meg, és most jött elő ez a gond...please valaki!
2012. márc. 27. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

veled vagy a gépeddel van gond ,nem az interneteddel,

leírod magad is ,hogy végül is minden netes oldalra el tudsz jutni,igaz nem mindegyik böngészővel,

a neted rendesen működik, csak a gépedet kellene rendbe vágnod

2012. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
soha nem volt gondom a mozillával, ezért gondoltam én is hogy a gépemmel van gond...de nem tudom mi, avg víruskereső semmit nem talált :/ valószínű, hogy újrarakom...azért kösz a választ!
2012. márc. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!