Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az internetem?

Miért szakad meg az internetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Változó időközönként folyton elmegy az internetem egy 20-30másodpercre, de utána automatikusan lesz megint! Ezt kb 2-3 hete csinálja! Én a Digire gyanakodtam, hogy valami javítások folynak vagy ilyesmi, de azért ez már sok! Fél, 1-3 óránként szokott megszakadni általában, de teljesen változó. Valamikor napi 1× csak! Routerről jön a kábel a gépbe, mert két gépet használunk! Amikor probléma van mindkét gépnél jelentkezik! Érintkezési probléma sem lehet szerintem, mert a routeren minden világít amikor megszakad, ebből gondolom nem a kábelek mozdulnak el és csúsznak ki! Gépen nem hiszem, hogy elállítottam volna bármit is... Valakinek valamilyen ötlete nincs, hogy mi lehet ez?


2012. márc. 17. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kizárásos módszerrel be kéne határolnod,hogy hol van a probléma,

-lehet a szolgáltatónál

-aztán a modemnél

-majd a routernél

-végül a gépednél is

és ha ez megvan,akkor lehet tovább nyomozni,

2012. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!