Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az internetem...

Miért szakad meg az internetem##?!

Figyelt kérdés

Nos... Az lenne a kérdésem,hogy mi lehet.

Felhívtam már a T-home-ot ők azt mondták,hogy nincs illetve nem találnak hibát.A driver-t le cseréltem már,(legujabb) a honlapról töltöttem.Meg azt vettem észre hogy nagyobb adatforgalomnál szakad meg és akkor csatlakozhatok ujjra.

Az alaplapom: Asus m4a78-htpc

Atheros a vezérlő

Segítséget kössz előre is!!


2011. jan. 9. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Mobil neted van amit használsz a gépeden?
2011. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tamasoft ***** válasza:
2011. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a modem cseréje oldotta meg a problémát. Igaz nekem UPC van, de szerintem a T-online is hasonló lehet.
2011. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem ki jött a t.onlines és azt mondta nincs baja a modemnek.gyakrabban skype kamera meg hangot használok

és jön az ablak hogy ujjratárcsázás katt és megy tovább a net

2011. jan. 13. 20:04
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt a Telenornál.

15perc alatt 5x dobott le a netről.

Ügyfélszolg felhív, és a kezelő ügyintéző közli a maximális térerőt stb. 4napig telefonálgattam nekik és semmi sem történt ennek megoldásaként.

Ezt meguntam és közel 3éves előfizetőként bementem egy kirendeltségükbe és lemondtam az egész xart úgy ahogy kell. A hölgy,akivel akivel lebonyolítottam a szerződés felmondást finoman megjegyezte miután elmondtam az "okot" sajnos egyre többen tesznek úgy,mint én,de sajnos ők csak egy pici csavar a "nagy gépezetben".

Még aznap új szerződője lettem a VODAFONNAK és el kell,hogy mondjam ég és föld a kettő közti különbség sebességben és 3G-ben.

Csak ajánlani tudom mindenkinek a 3 napos próbaverziót.

Ha esetleg nem ok térerő gondok miatt,fogod és visszaviszed 3napon belül.

2011. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!