Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "HEEEELP" Melyik internetes...

"HEEEELP" Melyik internetes tárhelyre öltsem fel a családi fényképeket?

Figyelt kérdés
Melyik az az internetes tárhely, ahova feltölthetem a képeket. Itthonülő egygyermekes családanya vagyok, már három google címre töltögettem fel képeket videókat de az egy giga kevés, és nem akarok 20 e-mail címet nyitni, és tárhelyet venni náluk... vagy érdemesebb lenne? Androidos telefonjaink vannak, tábla pc, meg laptop, meg egy régi asztali gép, de félünk hogy elszállnak a vincsi aztán annyi. Minden szinkronizálva van (google címek, Google+, Picasa címek) aztán mégsincsenek rendezve , mert a három e-mail címet mindenhol be kellene állítani, az meg nem jön ösze. Mondhatnátok alternatívákat mit csináljak majd 40 giga adattal, mert már nagy részük el vannak mentve DVD-kre, 95% a Picasara... Külső lemez lenne a nyerő, de az meg nagyon drága! Biztos kiakasztó vagyok, de azt szeretném hogy az elejétől a végéig, minden képet meg megtalálhatnék és megnézhetnék egy helyen, vagy "mindenhol" szépen sorban, millió mappa nélkül!!!!!!!! Köszi!
2012. márc. 27. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
úristen?nem elég neked,hogy ennyi helyre el van mentve?akkor írd ki még egyszer,kétszer őket.ha meg feltöltöd inkább,akkor nézegesd az ilyen PRÉMIUMOS fájlmegosztókat,pl:fileserve,de nem garantált,hogy onnét meg nem törlik.még prémiummal sem talán.szerintem ne töltsd fel.nem fogsz teljesen megfelelő oldalt találni.még amit tudok javasolni,hogy csinálj belőle torrentet és az egyik ismerősöddel seedelgesd :D
2012. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lindmayer ***** válasza:
71%
külső merevlemez nem is annyira drága, főleg ha használtan veszed
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lindmayer ***** válasza:
71%

nos, itt van egy használt külső merevlemez: [link]

ez a 160 giga egy darabig elég lesz képek tárolására

2012. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég j árban nagy tár

[link]

2012. ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mostmár sehova ne tedd fel,mert sajnos folyamatosan zárják be magukat az oldalak.
2012. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
urr isten tölsd fel a facebookra
2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!