Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a Chrome-val?...

Mi lehet a baj a Chrome-val? Hibaüzenetet ír ki

Figyelt kérdés

Ezt írja ki először: Kivétel (ismeretlen szoftverkivétel (0xc06d007e) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x7c812afb

Aztán: Azt alkalmazást nem sikerült elindítani mert a WINHTTP.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.

Szóval szedjem le újra a Chromeot? ÉS akkor biztosan működni fog? Vagy máshogy is meg lehet oldani a problémát?

Egyébként délután 4-kor még működött, most van 6 óra közötte meg senki nem nyúlkált bele.


2012. márc. 23. 18:02
 1/4 pagan ***** válasza:
basszus nálam is állandóan leáll,de nem vágom én se:S,állandóan appcrash hibát ír ki,én kíváncsi vagyok mért nem műkösik az állítólag legjobb böngésző:S
2012. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:S

de mondom nekem 4-kor működött, aztán csak anyám volt a gépnél de ő meg Firefoxot használ, és nem nyitott meg semmit a Chromeban, meg amúgy se tudja kezelni a Chromeot

2012. márc. 23. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Google Chrome, megnéztem, az enyém 17.0963.79 változat. Nincs semmi baja, működik.

Először töröld le mindenhonnan, aztán próbáld meg azt telepiteni, amelyikkel nem jön le automatikusan a Google Föld is. Nekem ez okozta a gondot.

Itt a jó link: [link]

2012. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Google Eart nekem is lejött vele (vagyis az Earthel jött le a Chrome :D ) de semmi gond nem volt egyikkel se

de kösz, ment a zöld :))

2012. márc. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!