Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért terheli le a gépemet a...

Miért terheli le a gépemet a rapidshare?

Figyelt kérdés

Amikor rapidshare-ről töltök, és megnyitom, hogy letöltsek róla valamit, szinte lefagy a gépem tőle, és csak úgy adja be a fájlt letöltésre, ha a firefox-ot leviszem a tálcára.


Pedig a rapidshare letöltő oldalán semmilyen flash reklám nincs, ami legyengítené a gépem. (Flash killer-re kattintottam, de semmit nem szüntetett meg arról az oldalról). Hacsk nem az a "save file" csinálja.


2012. márc. 13. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a firefoxot csökkentett módban indítani. Ha úgy jó, akkor valamelyik kiegészítőd zavar be.
2012. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 13. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyémet is leterheli, régebben volt, hogy 100%-on ment a proci ahogy bejött az oldal, mondjuk mostanában már nem annyira, de még azért most is. Szerintem így van megírva az oldal, valami az oldalon eszi a gépet. Úgyhogy ahogy elindult a letöltés azonnal zárom is be. Ráadásul régebben egy percet visszaszámolt letöltés előtt. Mondjuk letöltés közben is terhelte néha elég szépen, mert nagyon gyorsan töltött. Most úgy láttam visszavettek a sebességből. Mármint az ingyenesből.
2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!