Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy a Firefox...

Miért van az hogy a Firefox random 100%-ra terheli a CPU-t? És hogy lehet elhárítani a problémát?

Figyelt kérdés

Fontos: Nem!!!! Nem fogok másik böngészőt használni!!!!


Off:


Sorry csak sok az okos(kodó) toni! Ha jó lenne amire sokszor kell nekem, akkor egy más telepített böngésző indítanák be.


Három nap alatt a felét mai benne van át raktam más böngészőbe is. De pluginok (is) a Firefox pótolhatatlanok számomra.


2011. júl. 25. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a memoria, még a fizikális sem fogy el.
2011. júl. 25. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Három kiegészítővel, egy megnyitott weboldallal jelenleg az én Mozilla Firefox5 böngészőm 172 000 K zabál. Sajnos a Firefox ilyen. Állítólag a Firefox6, még inkább a Firefox7 fejlesztésénél erre már figyelnek. Ezt eddig csak ígérték. Adblock Plus, WOT, NoScript viszont kell bele, inkább minden mást be kellene addig zárni, pl. a levelezőt stb. Nálam nem okoz különösebb gondot, két magú procis a gépem.
2011. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nálam a CPU használat jelenleg 12 és 26% között mozog. Valami más gond van nálad, könnyen lehet, hogy megfertőződött trójaival a géped. Futtasd le a vírusirtódat.
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!