Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sikerült már valakinek android...

Sikerült már valakinek androidos tablet pc-hez mobil internetet rakni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az enyém elvileg külső 3g modemet kezel, de egyik szolgáltató sem tud adni hozzá sticket.

Melyik 3g stick lenne jó hozzá?

köszi


2012. márc. 12. 22:35
 1/6 2xSü ***** válasza:
Általában a tabletekhet nem stick kell, hanem van sim kártya foglalat rajta. Vagy nincs, és akkor nagy valószínűséggel nem is nagyon lehet telefonként használni. (Így adatforgalomra sem.)
2012. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a leírásában szerepel, hogy külső 3g modemet kezel, ezért szerintem tudnia kell, de nem találok hozzá sticket. A beállításokban is vannak 3g beállítások.
2012. márc. 13. 10:12
 3/6 2xSü ***** válasza:
Egészen pontosan milyen tablet ez?
2012. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tablet PC MID-EM73 7" Capacitive Android 2.3


a compartsline.hu oldalon megtalálod.

2012. márc. 14. 20:06
 5/6 Balint@! válasza:
Én a helyedbe úgy csinálnám vennék egy OTG kábelt és az átalakitja usb-re és veszel hozzá ilyen kis mobilnetet(úgy néz ki mint egy pendrive)és azt bele dugod és már tudsz netezni.
2013. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 robika88 válasza:
aza pendrve amit balint@ mondott pcékre számitógépekre és igy teletabletre is nem tudom??? Menyi lehet egy olyan?????????
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!