Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szoktál mobileszközökön...

Szoktál mobileszközökön internetezni? (mobil, tablet, PDA)

Figyelt kérdés

Ha igen, kérlek írd meg a következőket:

- eszközfajta (pl. mobil, okostelefon, tablet, PDA)

- márka és típus

- operációs rendszer

- webböngésző

- látogatott weboldalak típusa (pl. híroldal, webshop)


Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 7. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
iphone 3gs-en szoktam, safari böngésző, általában ezt az oldalt, és egy zenei fórumot szoktam csak nézni rajta, meg ha épp nem vagyok a gépnél és utána kell nézni valaminek, akkor azt..
2010. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
HTC Legendről szoktam, ami ugye Androidos, hihetetlen gyorsan behozza a kívánt oldalakat és egyszerűen lehet kezelni, mindezek mellé gyönyörű a kijelzője. Ennek ellenére csak akkor használom rajta a netet, ha nagyon szükséges, illetve elengedhetetlen hogy böngésszek rajta ( szótár, menetrend, bizonyos fórumok, híroldalak) Azért is nem használom gyakran, mert ennek a kis gyönyörűségnek az egyetlen hibája, hogy a net nekem nagyon eszi az akksit.
2010. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hülyeválasz ***** válasza:

Telefon

Xperia Mini pro

Android

Opera mini 5.1 Android


Közösségi fórum, saját oldal,...

Csak WiFi-n, és csak ritkán.

Szutyok zsebtévé.

2010. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!