Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videóimmal tudok...

Youtube videóimmal tudok valahogy pénzt keresni? Pl. : Hirdetéssel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert régebben youtube-on láttam valahogy egy ilyen lehetőséget, de most nem találom sehol és érdekelnének a részletek. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 12. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak USA-ban élőknek van ilyen lehetőség.
2012. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy kicsit le vagyok törve bár gondolom csak nagy nézettségnél lehet vele valamit keresni.
2012. márc. 12. 19:50
 3/5 Dávid862 válasza:
Nem ez tévedés nem csak az USA-ban lehet!Nekem is van olyan,de elig kapsz valami pénzt... 2000 megtekintés után 200 Ft. Beállítani pedg így tudod: a YT kattints a profilképedre,utána a fogaskerékre (beállítások),Kékkel van olyan hoggy további funkciók megtekintése ésoot!
2014. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző: nézd meg, hogy mikor lett feladva a kérdés. Akkor még így volt, de azóta, már, változott a helyzet.
2014. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid862 válasza:
ÓÓ tényleg! :)
2014. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!