Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud infót mondani az...

Valaki tud infót mondani az alábbi hirdetéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Álláshirdetés címe:


külföldi munka

Szakma:


Területi képviselő

Iparág:


Mezőgazdaság, élelmiszeripar

Munkavégzés helye: Magyarország Külföld - Svájc Külföld

Minimális iskolai végzettség:


Szakmunkás

Idegen nyelvtudás:


Nem szükséges

Nyelvtudás szintje:


Nem szükséges

Munkatapasztalat:


Nem szükséges

Jelentkezés módja:


Telefonon

Cég neve, leírása:


fehér kft

Közvetítő neve:


korda virág

Telefonszáma:


06702039058

www.express.hu oldalon található


2012. márc. 11. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem a megadott telef.számon és szerintem átverős állás,mivel 70.000 ft.-ot kér előre,hogy utaljál egy bankszámlára,még mielőtt találkoznál az illetővel,hogy az állítólagos Munkaszerződést aláírnád.Az elmondása szerint raktári munkáról lenne szó,konkrétan gyümölcs csomagolás,havi 2200 svájci frankért és most hétvégén lett volna az indulás.Dunaújvárosi címet adott meg,ami csak egy utca név és szám (Muskátli u.15).Szerintem egyértelmű,hogy kész átverés.Ha valaki még próbálkozott,kérem a véleményét,illetve tapasztalatát,hogy ossza meg.Remélem,hogy senki nem esett áldozatul egy ilyen komolytalan hirdetésnek.
2012. márc. 11. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleve nevetséges, gondoljatok bele! Milyen területi képviselő az Svájcban, aki nem beszél idegennyelven? Mekeg a kecskéknek vagy mégis kivel kommunikál, hogy képvisel bármilyen céget?
2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol tőled kérik, hogy fizess a munkáért, már kacsa. Aztán nem hiszem, hogy külföldi munkára semmi nyelvtudás nélkül kimehetne az ember, hány átverés volt már ilyenből...
2012. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!