Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi facebook profil (lennt)?

Régi facebook profil (lennt)?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy volt egy facebook profilom, aztán egyszer ck nem birtam belépni, akkor kb félévig nem is faceztem, aztán lett egy uj profilom amit most is használok és a réginél van egy jópár olyan kép ami nagyon rosszul sikerült rólam, de nem birom sehogysem letörölni, mivel nem tudok belépni. Hogy lehetne törölni azt a régi profilt? Tiltsam ki +több embert is kérjek meg erre? vagy vlmi levelet irni kellene a facebooknak hogy töröljék ki? nemtudom :SS de nagyon fontos és sürgős lenne! :)
2012. márc. 8. 20:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor igy jártam :SSS

Amugy nem én töltöttem fel a képeket, hanem mások jelöltek be rajtuk. És nem "olyan" képekre kell gondolni, normális rólam készült képek, csak egyáltalán nem tetszenek, vagyis ha igy nézzük akk már nem is normális :DD

2012. márc. 8. 22:16
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szépen köszönöm hogy mindezeket leirtad, mert ez is segitség volt!!!! Köszi szépen!! :)
2012. márc. 8. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!