Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi facebook profil (lennt)?

Régi facebook profil (lennt)?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy volt egy facebook profilom, aztán egyszer ck nem birtam belépni, akkor kb félévig nem is faceztem, aztán lett egy uj profilom amit most is használok és a réginél van egy jópár olyan kép ami nagyon rosszul sikerült rólam, de nem birom sehogysem letörölni, mivel nem tudok belépni. Hogy lehetne törölni azt a régi profilt? Tiltsam ki +több embert is kérjek meg erre? vagy vlmi levelet irni kellene a facebooknak hogy töröljék ki? nemtudom :SS de nagyon fontos és sürgős lenne! :)
2012. márc. 8. 20:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amugy még mielőtt vlki azt irná, hogy ez nem is én vagyok, biztos vlki olyant akarok letiltani akit utálok, de ez nem igaz!! tényleg a régi profilomról beszélek!!! :)
2012. márc. 8. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelszóemlékeztetőt kell kérni a régi profilnál. Hiába jelented be, a profil nem tartalmaz semmi olyat ami miatt tiltani lehetne, és nem is szokták a profilokat bejelentésre törölni, csak korlátozni - itt viszont indok sincs, nem foglalkoznának vele.
2012. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és azt h kell csinálni, légyszives leirnád részletesen lépésről lépésre, mert nagyon fontos lenne nekem!!! :)
2012. márc. 8. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Bejelentkezőoldalon: elfelejtetted a jelszavad?-link

[link]

2012. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

addig én is eljutotam, de nem annyira értem az angol szöveget amit ott ir, és hogy mit hova kell beirni :SS

de nagyon megköszönném ha leirnád és elmagyaráznád!!!!!!mert tényeg fontos!!

2012. márc. 8. 21:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Na addig eljutottam hogy a régi email cimemre küldtem egy uj jelszavat, de az a baj, hogy most erre az email cimemre nem tudok belépni, mert elfelejtettem a jelszavamat. Amugy citromail-es, és ott ugyvan h ha egy hónapig nem lépünk be akk megszünik, nem? szóval akkor most mindent hiába csináltam?
2012. márc. 8. 21:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ottan kérjek jelszóemlékeztetőt? vagy ne is foglalkozzak vele, mert megszünt? és hol kell azt? dejó lenne már túllenni rajta :SS
2012. márc. 8. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Citromail 3 hónap után töröl. Utána hiába kérsz jelszóemlékeztetőt. Viszont egy megoldás még van: újra beregisztrálod azt a címet, amivel facebookra regisztráltál.

Ha más nem foglalta le azóta, akkor az egy szabad cím, és elvileg újra be lehet regisztrálni. Ha sikerül, már újra él a cím, és arra megérkezik a jelszóemlékeztető. Ha nem lehet, akkor nem tudsz mit csinálni, legfeljebb megpróbálni visszaemlékezni, hogy mi lehetett a jelszó.

2012. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam hogy avval az email cimmel regisztrálok, amire nem tudok belépni, de azt irja ki hogy nem lehet, mivel létezik már egy ilyen fiók, evvel az emil cimmel. akk mostmár ez is kizárva??
2012. márc. 8. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, nem ugrik be több lehetőség. Lehet az a profil már megmarad, míg be nem ugrik a jelszó hozzá.


Máskor pedig ne tölts fel 'rosszul sikerült' képeket a netre, mert ami egyszer felkerült, az már ott marad.

2012. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!