Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál sincs facebook?

Másnál sincs facebook?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 08:29
 1/10 themaki1333 ***** válasza:
8%

Nálam van! :)

Na mit szólsz hozzá? :)

Nézd meg a többi idiótánál miért nincsen! ;)

Nem értem miért kell kiírni még 100-szor ugyan azt a kérdést :)

2012. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Győr: sehol nincs fész...

Mindig azt írja ki,a kiszolgáló nem található...de más minden bejön ezerrel.

Talán a napkitörés az oka? :))))

2012. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ezek szerint mindenki idióta,mert nálad van...mi?

Te is a primitív állatfajok táborát erősíted...

2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudod,kedves első válaszoló,mikor kiírsz egy kérdést mielőtt kiírja,kiadja a hasonlóakat.Én-mint értelmes-ember,elolvasom!!!Mivel nem volt kiírva mai dátummal egy sem,ezért kiírtam.Tegnap nálam is volt,sokra megyek vele ha a tegnapi kérdéseket veszem alapul!

Ha lenne logikád,akkor nem írtál volna ilyet!!!Ja,és fontos nekem a facebook,mivel keresztfiam rákos és így tartom vele a kapcsolatot,és csak 11 éves!Persze nem hinném hogy ez a te érzelmi szintedet eléri,ha ilyen válaszokat írsz!

A többi válaszolónak,köszönöm.Állítólag a napkitörés volt az oka,mert több országban nem volt.

2012. márc. 7. 18:42
 5/10 themaki1333 ***** válasza:
0%

megsúgom, hogy nem a facebook az egyetlen beszélgetési típus ebben a nagy világhálóban! ;)

Citromail, Freemail, Gmail, Hotmail, Msn, Skype, -> Na hát kapásból csak 6-ot mondtam.. bakker itt az értelmi szinted csak a 0-val egyenlő...

2012. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak megsúgom,a kórházi gépen nem lehet skyp-olni,msn-ezni.a citromailen meg ezeken meg nem lehet chet-elni.Barom!!!A szinted a nagy 0!!!!!!!!Örülj,hogy te nem vagy rákos,de majd az Isten megver amiért ilyen rossz indulatú ember vagy!

Ha az értelmi szintem nulla,akkor minek írtál.Én szóba sem állok olyan emberrel aki nulla!Kivéve téged!Ha bunkó vagy,ne válaszolj.ennyi!

2012. márc. 8. 07:04
 7/10 anonim válasza:

szánalmas kisgyerek! Még vitatkozol egy emberrel,akinek a 11 éves keresztgyereke rákos beteg! te valami kis suttyó kölyök lehetsz,mert értelmes ember bekussolt volna...

Ott rohadsz a gép előtt,fényezed a bohócot,közben meg két értelmes szót nem tudnál kinyögni!

2012. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 themaki1333 ***** válasza:
0%
Megsúgom, hogy munkám van, iskolába járok, és majd 2 éves párkapcsolatom van.. Nem egy elkényeztetett kis "suttyó" vagyok mint ahogy ti gondoljátok! ;) ja és megsúgom a nagy mobil technikában már léteznek olyan szolgáltatások ahol ingyenesen lehet internetezni, és ott is tudsz skypeolni ;)
2012. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

te biztos valami gazdag család fattya vagy,vagy egy gazdag fiú kitartott ribanca,mert fel sem fogod,hogy esetleg szegénység is van a világon!!!4 gyerek van náluk,kettő ennyire beteg,havi 120 ezer a jövedelem,a gyerek 300 km-rel arrébb van kórházban ahol az ellátása havi több 10 ezer forint!SZERINTED TE BAROM,MIBŐL FIZETNÉNEK NEKI MOBILT???HE????ÖRÜLNEK HA HAVONTA EGY TELEFONT FELTUDNAK TÖLTENI HOGY BESZÉLJENEK A FIUKKAL!!!!

HA VAN LELKED,NÉZD MEG EZT: [link]

2012. márc. 9. 17:26
 10/10 A kérdező kommentje:
ja szólj ha tudsz olyan szolgáltatást amiért nem kell semmit fizetni,nem kerül semmibe.....mert akkor öregem te tényleg tudsz valamit...
2012. márc. 9. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!