Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is csinálja ezt a...

Másnál is csinálja ezt a Facebook?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet.. h nekem mostanában csinál olyanokat a FB, hogy elküldök egy üzenetet vkinek (akár chaten, akár üzenetben), nem kapja meg az illető.. igazából eddig is volt ilyen, azzal a különbséggel, hogy régen ha frissítettem láttam, hogy nem küldte el.. de most akárhányszor frissítem, látom, hogy elküldte.. mégis sokszor előfordul, hogy írják az emberek, hogy nem kapták meg.. nektek is ilyen? és ez ellen mit lehetne tenni?
2011. júl. 19. 22:37
 1/2 A kérdező kommentje:
azért lenne nagyon fontos ha ezt vhogy ki lehetne védeni, mert van vki, akivel csak FB keresztül tudok kapcsolatba lépni és már vagy két hete várok a levelére és bármit megadnék érte, hogy vmilyen módzserrel meg lehessen nézni, hogy valóban elküldte-e, vagy csak én látom így.
2011. júl. 19. 22:40
 2/2 Argloss ***** válasza:
Ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni. Ha sokáig nem kapsz választ, akkor írj neki újra.
2011. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!