Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom leszedni ezt...

Hogyan tudom leszedni ezt OpenWrt Backfire 10. 03.1 a routeremről?

Figyelt kérdés
egy tp-link 1043nd routerről , ha számít valamit.
2012. febr. 20. 13:18
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

[link]


Amúgy nekem 1043ND -m van és ugyan azt az OpenWrt -t használom rajta. Mérföldkövekkel jobb, mint a gyári firmware. A szinte határtalan lehetőségekről már nem is beszélve. Szerintem hülyeség visszatérni a gyári fw-re.

2012. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt én is megtaláltam , de ezzel nem ment

valahogy részletesebben nincs meg valahol?

2012. febr. 20. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
meg van a putty , ott bejeletkezek stb. és oda pontosan mit irjak be , (mert ha azt irom be ami ott van , nem csinál semmit) ha a d meghajtón van a tplink honlapjáról leszedett cucc tp.bin néven?
2012. febr. 20. 13:32
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

A pontos eljárást nem tudom, még nem csináltam, mivel én tökéletesen elégedett vagyok az OpenWrt -vel.

Vedd fel a kapcsolatot a blog írójával, tuti segíteni fog. Legalábbis nekem segített, mikor Samba szerver konfigurálásában akadtam el. 1 napon belül jött a válasz, nagyon rendes tag.

[link]


Ez a fórum is nagyon jó és aktív:

[link]

2012. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!