Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a router...

Miért nem tudok a router beállításába belépni win 7 64bitről, bővebben lennt?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:


Username or Password is incorrect.

Please refer to the troubleshooting below:


Is the "Caps Lock" enabled on your keyboard?

The username and password must be lowercase, please ensure that the "Caps Lock" LED is disabled on your keyboard and try again.

Forgot your username or password?

Please reset the device to the factory default settings if you have forgotten your username or password. The default username and password are both set as "admin".

Note: The settings will be restored to factory default after the resetting.

How to restore the device to the factory default settings?

Firstly locate the reset button on the rear panel of the unit, whilst the device is powered on press and hold the reset button for more than 5 seconds, the device will then reboot and restore itself to the factory default settings.


A gépemen a Windows 7 64 bites rendszere van. Mozilla Firefox 8.0 böngészőt használok.

A hozzáférést teszteltem A MS IE-vel is ott is ugyanaz az üzenet jelentkezik.

A laptopom xp-t koptat, és azon a Firefox régebbi verziója van ( még nem frissítettem ) és azon gyönyörűen működik a hozzáférés, tehát a router kifogástalanul műxik.

Nem tudom eldönteni, hogy a 64 bit, vagy a windows 7 , esetleg a Mozilla 8.0 lehet a gond ?

Mit és hogyan állítsak be, hogy az admin bejelentkező felületet kapjam, ha beírom a 192.168.1.1-t ?


2012. febr. 13. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Vicces, mert talán a 7-es, vagy nem is tudom melyik verzió óta a Firefox képtelen megjeleníteni a routerem kezelőfelületét. Chrome alatt nincs gond vele. Sőt, Vistual Studio-ban összedobtam egy programot, ami a routerem menüjét nyitja meg, de ez végül is Internet Explorer motort használ, szóval az IE-vel működnie kell. (IE9 van itt telepítve)

Az én routerem egy Linksys WRT120N.

Megpróbálhatod így is mondjuk:

Win+R billentyűk, és másold be ezt, csak előtte írd át neked megfelelően:

iexplore [link]

Az admin valszeg jó, a jelszó helyére írd majd a te jelszavad. Így már egyből beküldi a routernek a bejelentkezési adatokat is. Talán ez segít. De előbb próbáld meg Chrome vagy IE alol normálisan is.

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Se Chrome, se IE alól nem működik, tűzfalat is blokkoltam
2012. febr. 13. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
nemlehet, hogy csak arról a gépről enged egy beállítás miatt adminnak lenni?
2012. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
összes gépre engedélyezve van, még telóról is bele tudok menni a beállításokba
2012. febr. 15. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
ő.. vírusírtót is tiltsd le, az is szeret mindent blokkolni a vírusokon kívül :)
2012. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam :) le is töröltem
2012. febr. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!