Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene router beállít...

Valaki segítene router beállításnál?

Figyelt kérdés
Cisco-Linksys E1000 routerem van,40/20-as netem.Kábelen keresztül jó a net,routeren lassú,akadozik.Angol a menüje,és nem is nagyon igazodok el rajta.Lehet valamit tenni,hogy javuljon a helyzet?
2012. febr. 12. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

az nem valószínű, hogy a rooter hibája...


lasső net, lassú gép hibája általában más...


1) szar netszolgáltató

2) vírusok, spyware-ek, stb.

3) winyódon legyen hely


általában a 3. a leggyakoribb, bratyóm se fogja fel sose, mindíg tele van a gépe... nem hiszi el, hogy kell min. 10giga szabad a 160as vinyójából és még az sem elég:D de meglepődött mikor csinált 30giga helyet, hogy hogy begyorsult a gépe...

2012. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a C-n van 18.9GB,a D-n pedig 6.9GB szabad hely.Panda vírusírtóm van,hetente ellenőrzöm,nincs semmi.Ha mégis talál valamit,kinyírja...Nincs valami olyasmi program,ami töröl minden fölösleges dolgot a gépről?Értem ezalatt az olyasmit,hogy hol jártam a neten,ilyesmi...Mert úgy tudom a gép mindent tárol,és ezek is nagyon fogják a gépet..
2012. febr. 12. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

van sok ilyen, speed booster, meg registry cleaner.... 1-2 jó de a legtöbb csak 1x fut le es utana penzt kernek


amit en hasznalok AVG (ingyenes kiadas)

superantispyware (ingyenes verzio)

1clickcleaner (szinten ingyenes)


nalam bevalltak.. illetve nem rakok fel tul sok programot egyszerre.. 3-4 jatek max... film hegyek, illetve sok kep-video (mer az a hobbim h fenykepezek, videozok)


jatekot inkabb flashest jatszok meg online webest..szoval az nem lassit annyira:D

2012. márc. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!