Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogy lehet hogy ha filmet...

Az hogy lehet hogy ha filmet vagy zenét töltök le annak a sebessége csak 60 kb/s?

Figyelt kérdés
Ha viszont programot mondjuk leszedek egy új böngészőt akkor az 600 kb/s al csúszik. Hogy tudnék gyorsabban letölteni?

2012. febr. 6. 10:02
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

A kérdés hogy honnan töltöd le?

Szóval az hogy te tudsz 600kb/s-al letölteni nem azt jelenti hogy a másik oldal tud/akar neked ugyan ennyivel feltölteni.

2012. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nrrolli ***** válasza:

a kérdés az hogy a filmet honnan töltöd ?

torrent ? ha igen akkor kevés a seed sok a peer


ha fájlmegosztó serverről pl: hotfile és társai akkor valószínű az ingyenes letöltést választottad ami korlátozott :)

2012. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 2006 -ban ugyanezekkel a szoftverekkel ugyanilyen jellegű filmeket ugyanilyen peerektől egy a mostaninál gyengébb internettel úgy töltöttem le hogy egy 50 GB os merevlemez 1 hónap alatt teljesen betelt. Most 1 GB-ot se tudok letölteni, nehogy már azt mondátok hogy 2006-hoz képest rosszabb lett az Internet
2012. febr. 6. 10:20
 4/7 nrrolli ***** válasza:

:) A kérdező kommentje:


Már 2006 -ban ugyanezekkel a szoftverekkel ugyanilyen jellegű filmeket ugyanilyen peerektől egy a mostaninál gyengébb internettel úgy töltöttem le hogy egy 50 GB os merevlemez 1 hónap alatt teljesen betelt. Most 1 GB-ot se tudok letölteni, nehogy már azt mondátok hogy 2006-hoz képest rosszabb lett az Internet



ha a kérdésre válaszolsz tudnánk segiteni honnan töltöd?:)

2012. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Akkor javaslom hogy nézz egy olyan torrentet ami nagyon nagy valószínűséggel full seedel jön, pld valamilyen linux disztribució, ha az jó akkor a hiba nem nálad van.

Esetleg az oldalon ahonnan töltesz nézz valami olyan torrentet aminek jó a seed/peer aránya és nézd meg azzal mit csinál.

2012. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem torrent, nem szeretem a torrentet. Sahrehaza, Zultrax, Kazaa Light..fájlmegosztó
2012. febr. 6. 11:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Most Bittorrentem van, ez a telepítéskor nyitott egy portot a routeren, és 500kb/s el tölt lefele.
2013. okt. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!