Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link E901BA típusú routeren...

TP-Link E901BA típusú routeren be lehet állítani azt, hogy melyik gép milyen sebessége kapjon? És ha nem akkkor hogyan lehetne megoldani.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 12:36
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Ilyen típusról még nem hallottam. A gugli sem hoz fel rá semmit.


Ha támogatja, akkor IP QoS vagy Bandwidth Control néven van ez a beállítás.

2012. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Hát ilyenről én sem. Minden esetre Tp-Link-es leírás:

[link]

Kicsit lejjebb görgetve ott a sebességkorlátozás.

2012. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg TL-WR841ND a router típusa azt hittem, hogy a a kapcsolat neve az mert nem állítottuk át.Megnéztem de csak a fel és letöltést lehet benne beállítani én pedig gépenként hogy egységes legyen mert van ahol lassú a net és máshol gyors.
2012. febr. 4. 13:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként az egyik gépen miért írja ki ezt:


Username or Password is incorrect.

Please refer to the troubleshooting below:



Is the "Caps Lock" enabled on your keyboard?

The username and password must be lowercase, please ensure that the "Caps Lock" LED is disabled on your keyboard and try again.


Forgot your username or password?

Please reset the device to the factory default settings if you have forgotten your username or password. The default username and password are both set as "admin".

Note: The settings will be restored to factory default after the resetting.


How to restore the device to the factory default settings?

Firstly locate the reset button on the rear panel of the unit, whilst the device is powered on press and hold the reset button for more than 5 seconds, the device will then reboot and restore itself to the factory default settings.

2012. febr. 4. 13:33
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Azon a gépen nem véletlenül ESET NOD32 5/ESET Smart Security 5 -öt használsz?

Mert ha igen, arra itt a megoldás:

[link]


Ami a sávszélesség korlátozást illeti, ahhoz meg csak figyelmesen el kéne olvasni a leírást, amit legendavagyok01 kolléga linkelt.

2012. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt és tényleg azért nem tudtam megnézni.
2012. febr. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!