Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet. Mi a teendő?...

Mobilinternet. Mi a teendő? (lent)

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek mobilinternete volt, de elromlott a stick. ezért vett egy tv2ős mobilinternetet, benne a tv2ős kártyával. de ő a régi, vodafonos kártyáját szeretné használni, ezért felhívta a tudakozót, ahol azt mondták neki, hogy a honlapról le kell töltenie egy progrmot, amit á rak a stickre é úgy működni fog. most ez nálam van, de nem találom. valaki segítene, hogy mit töltsek le és honnan?
2012. jan. 30. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

legelőszöris gondolom, hogy az USB kulcs drivere kell, hogy a gépen fel legyen telepítve (esetleg eszközkezelőben nézd meg, hogy azt felismerte-e)


ha felismerte, akkor kellene egy szoftver, amivel csatlakozol a netre.. ez a vodafone-os usb kulcsokon fenn szokott lenni, a weboldalukon sajna én sem találtam, meg kéne kérdezni őket, hogy honnan lehetne leszedni ezt a vodafone mobile connectet... vagy esetleg keresni egy olyan progit, ami ugyanazt tudja.. (vagy kölcsönkérni vkitől, akinek van ilyen vodás mobilnete és megy, esetleg ha erre még jó, feltenni a hibás kulcsról)


ha ezek megvannak, akkor pedig meg kéne keresni, miket kell beállítanod


[link]


ez kimondottan pár kulcsukhoz nyúlt segítséget, de a fontos infók benn vannak, amiket a program kérhet, ha találsz egyet tárcsázásra (apn, esetleg DNS szerverek)


amin meg ugye az egész elcsúszhat, hogy az USB modemnél fontos, hogy együtt tudjon működni a kártyával (nem vagyok ebben járatos, nem tudom, ezeket mennyire szokták lezárni a szolgáltatók, hogy csak a saját sim-kátya menjen vele)

2012. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!