Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csatlakoztam a szomszédom...

Csatlakoztam a szomszédom wiwi-jére de ő ezt észrevette és lejelszavazta. Tehát vennem kell majd wifit, szóval amikor észrevette akkor látta, hogy milyen oldalakat nézegettem vagy csak azt látja, hogy rácsatlakoztam a telefonnal?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. jan. 26. 17:43
 1/2 2xSü ***** válasza:

wiwi? :-)


Ha a magad ura akarsz lenni és nem akarod lopni az internetet, akkor internet előfizetés kell, meg egy WiFi router.


Lehet nem vette észre, hogy csatlakoztál, csak ezt tanácsolták neki, mert pl. lassúnak találta az internetet. De ha észre is vette, hogy valaki csatlakozott, akkor sem valószínű, hogy megtudta, hogy ki volt az (bár azért van rá esély). A router nem naplózza, hogy milyen oldalakat látogattál.

2012. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a szomszédod először jelszó nélkül használta, nem hiszem, hogy eszébe jutna utána járni a tolvajnak. :D

A Wiwit én is jelszavaznám, ha a szomszéd is használja. :P

2012. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!