Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-en véletlenül a kukába...

Gmail-en véletlenül a kukába raktam egy csomó elküldött levelet, hogyan lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés
febr. 16. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kukában is működnek a kijelölőnégyzetek. A legfelsővel az összeset ki tudod azon az oldalon jelölni, majd áthelyezés gomb (mappa egy jobbra mutató nyíllal), és vissza tudod rakni vagy az almappájába, vagy csak a beérkező levelek közé mindet.
febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet véletlenül törölni? Kukában bepipálod, megjeleni felül a lehetőség, és ott visszaállítás ide lehetőséget választod.

Arra vigyázz, nehogy véletlenül..., végleg töröld.

febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!