Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interneten keresztül skypolni....

Interneten keresztül skypolni. Hogy éri meg?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy egyik ismerősömmel sokat telefonálok, nincs internete. Olyan megoldás kéne hogy pl. vmelyik mobilszolgáltatónál megveszünk 1GB adatforgalommal bíró, nem eelőfizetéses internetcsomagot. Mennyit tudnánk skypolni? A másik kérdés pedig, hogy hol van ilyesmi és mennyiért?

2012. jan. 17. 11:24
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem telefon olcsóbb, ha csak beszélgettek. Vannak olyan csomagok, hogy ingyen hívhatsz néhány meghatározott számot.

A mobilnetnek semmi értelme sem lenne, ha csak skype -ra lenne használva. Ráadásul ahhoz kellene egy számítógép vagy skype -ra alkalmas mobiltelefon.

2012. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két számítógép között lenne ez a megoldás. Nekem van netem, neki nincs. Neki kéne vmi netet szerezni, ilyen usb valamit (max 2e/hó) vagy olyan, amit megveszek és mondjuk 1gb adatforgalmat tudok lebonyolítani korlátlan ideig.
2012. jan. 17. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
mobilnettel ne skype-olj, nem éri meg.
2012. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leteszteltem, tényleg nem. Ahogy számoltam a legkisebb adatforgalmú programon is (sztem xfire) 2,5 percet tudtam kihozni 1mbból, ami azt jelenti, hogy az 500mb-os csomag, ami 2000ft, 1250percet tudok belőle kihozni ideális körülmények között, de számoljunk 1000perccel inkább. Akkor már inkább a t-percek kedvezmény. :)
2012. jan. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!