Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megnyitsz egy linket és...

Ha megnyitsz egy linket és nem lehet belőle kilépni, az vírus lehet, ugye?

Figyelt kérdés

Ma léptem egy angol nyelvű oldalra, és egy linket megnyitottam, amit egy hozzászóló tett oda rámentem és azt írta ki h ön nyert vagy nyer valamit és egy kis táblán az OK gomb....volt alatta a teljes képernyőn egy teszt és pár név, h mennyire elégedettek h nyertek...stb.

Nem kattintottam az OK -ra, viszont sehogyan nem tudtam belőle kilépni, vissza sem tudtam lépni és az ablakot bezárni se. Kiléptem, kikapcsoltam a gépet, visszakapcsoltam, akkor is ez jelent meg.

Egy ismerősöm ajánlotta hogy hirtelen áramtalanítsam a gépet, így sikerült...


Ez tuti vírus volt, ugye?


És ezek a vibráló szarok, hogy nyertél ezt azt az is vírus lehet ugye?


Köszi ha megerősítitek, vagy van tapasztalatotok...


2012. jan. 9. 22:05
 1/4 pcplatinum ***** válasza:
Nyugi NEM virus!!
2012. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egy ismerősöm ajánlotta hogy hirtelen áramtalanítsam a gépet, így sikerült... "


Gratulálok az ismerősödnek, ennél roszabb megoldást hirtelen nem is találok. - Károsodhat a számítógép -- nyugi, ha utána elindult, akkor valszeg nem károsodott.


Egyébként az oldal nem feltétlenül tartalmazott vírust, csupán indokolatlanul agresszív volt, én is látok ilyet mostanság. Akik nem tudnak kilépni, csak fizetnek már, hogy kilépjenek... vagy valami ilyesmi járhat a készítők fejében szerintem...

2012. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, de ez látszott a legjobb megoldásnak. ha áramszünet van akkor ez van...

Ha ilyen agresszív, az általában megrémiszti az embert, mert talán van jogom arra, hogy nem akarok "nyerni"...

2012. jan. 9. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Belefutottál egy tipikus paraszt-reklámba.

Ezek, ahogy írták, agresszívan akarják rád erőszakolni, hogy klikkelj rájuk, de nem tekinthetőek vírusnak.

Szvsz jó megoldás:

1: ALT + F4, ha nem megy:

2: Feladatkezelő, alkalmazás leállítása, esetleg folyamat leállítása.

G.

2012. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!