Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Interneten megtudhatjuk...

Az Interneten megtudhatjuk valahogyan, hogy ki hívott minket, illetve a számunkra ismeretlen telefonszám kihez tartozik?

Figyelt kérdés
Ha például valaki hív minket, és mi látjuk a telefonszámot (de sajnos túl későn vettük fel a telefont, mint jó magam is, ma délután), de nem tudjuk vissza hívni, és a telefonszám ismeretlen számunkra, valahol az interneten megtudhatunk valamit a telefonszámról?
2012. jan. 9. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Okkal nem látható, mindenkinek jogában áll hívószám nélkül hívni. Semmiképpen nem adják meg neked a telefonszámot, egyetlen dolog van amit ismeretlen hívóval tenni tudsz, bejelenteni hogy zaklatnak, előveszik a hívásaid előzményét, azonosítják ki az, és hogy valóban zaklatásnak minősülő mennyiségben hívott, de akkor sem adják meg neked a számát, mivel bizalmas információ.


... "csak úgy" alapon viszont névtelen telefonálóval nem tudsz csinálni semmit.

2012. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg van a telefonszám, hetvenes, meg minden, egyetlen egyszer hívott (legalább is most látom először a telszámát), és csak érdekel, ki ő.


Köszönöm a választ! Nyomtam a zöldet.

2012. jan. 9. 15:50
 3/8 _Zoldike_ ***** válasza:
2012. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt hittem hívószám nélküli hívásról van szó. Ezesetben valóban egy egyszerű nettudakozó a segítségedre lehet, az előző válaszolóé például.
2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 _Zoldike_ ***** válasza:

Bocs, ez a konyvjelzo nem volt ellenorizve egy ideje, es ugynezem mar nem mukodik, itt a masik, ezt teszteltem es jo:

[link]

2012. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, zöld ment mindkettőre! Zöldikéére is!
2012. jan. 9. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

ha kártyás telefonról hívtak, mind1, hogy melyik szolgáltatóról van szó, nem fogod megtudni, ha nem hívod vissza és nem kérdezed meg, hogy ki is Ő.

(ez esetben, csak bírósági végzés után, a hatósági megkeresésre adhatja ki a szolgáltató)

2012. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha kiadják sem biztos, hogy azt kapod ami a valóság. A kártyás számokat csereberélik az emberek, mint más a nadrágot... Nekem is más nevére szóló kártyám van, akiről azt sem tudom, hogy ki...
2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!