Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan történhetett?

Hogyan történhetett?

Figyelt kérdés
3\1 es netem van egy átlagos divix film kb 700 mega úgy 40 perc alatt lennt van torrentről.Tegnap egy 1.5 gigás film lejött 10 másodperc alatt.5 éve van netem azóta ez már a 3. ilyen eset.Mi történik ilyenkor?
2012. jan. 9. 11:03
 1/9 pcplatinum ***** válasza:

Üdv:)

Egyszerű szolgáltató hiba ,valószínű hogy sávszélesség terhelést csináltak vagy másik NET szerverről kapják a sávszélességet ezért hirtelen meglökődött a sávszélességed

2012. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

10 másodperc? azaz 1,5 * 8 / 10 = 1,2 gigabites sávszél? nem rossz, főleg hogy a rendszered valszeg fizikailag is képtelen lenne ezt kiszolgálni :)

10 perc már reálisabb. a szolgáltató is lehet csak pillanatnyilag "elfelejtette" lekorlátozni a netedet, így a rendszerük teljes szabad sávszélességéből egy jó nagy szelet jutott neked is. nálunk DIGIvel volt így, hogy havonta többször is pár órára 40-50 megabites sávszél volt az előfizetett 20as helyett.

2012. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csacsi2 ***** válasza:

Az hogy torrent! Nem tudod teljes sebességgel letölteni, ha akihez kapcsolódsz nem adja annyival és fordítva!

Amennyiben sikerül egy vagy több gyors feltöltőhöz csatlakozz akkor szerencséd van.

2012. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csacsi2: u dumbass :D

3 megaBIT-es nettel teljesen korrekt a 700 mega / 40 perc


700 MB = 716800 KB

3 Mbit = 384 KB


716800 / 384 = 1866.67 sec =~ 31 perc

2012. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

Ezzel nincs is gond én arra reagáltam ami a kérdés, hogy egyszer gyors , máskor lassú!

"700 mega úgy 40 perc"

"1.5 GB 10 másodperc "

2012. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pcplatinum ***** válasza:

Csodák léteznek :)

én is az vagyok

csak egy a bökkenő budos a pukilám:P

2012. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csacsi:

igen ezt helytálló lenne, ha olyan sávszélességgel rendelkezne, de mivel nem...ezért meglepő hogy hirtelen így tudott tölteni


tehát az okoskodásod, csak sima trolling volt

2012. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
Szerintem csak "költői túlzást" használt!
2012. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

még a végén én tehetek róla, hogy nem használt tényszerű adatokat a kérdező?! Amennyiben elhagyagyod a számszerűsítést rájöhetnél, hogy a kérdés nem arra irányúlt hogy megfelelő -e a letöltési sebesség, hanem arra, hogy már 3x jött le gyorsan, miközben nem szokott! Erre a válaszom teljesen helytálló és nem is értem mi a bajod a válaszommal?! Egyáltalán tudod mi az a torrent?!

Amennyiben igen, nem ond nekem, hogy a torrentezéskor állandóan a te maximális letöltési sebességeddel jön le amikor a feltöltő lassabban tölt fel!

2012. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!