Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy jelentsem ezt, és kinek?

Hogy jelentsem ezt, és kinek?

Figyelt kérdés

A szotar.sztaki.hu oldalon (amit egyébként eddig normálisnak hittem) , felháborító dolgokat találtam.

get (angol->magyar) jelentése:h*lye hapsi,kellemetlen ember

| az előbb is,vmi olyasmi volt,hogy a HTML kód nem található,magyarul:BAZ*DMEG!

Tehát,kinek kellene jeleznem ezeket a kellemetlen dolgokat??


2011. dec. 19. 18:26
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ott van az oldal alján, amikor keresel valamit:

Hibás fordítást vagy gépelési hibát talált a szótárban? Kérjük, jelezze a hibát a szótár szerkesztőinek a kiválasztott szócikkre kattintva a jobb egérbillentyűvel, majd a "Javítás..." menüpontot kiválasztva...

2011. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan fordítások, amit direkt a készítők helyeztek el benne. Van, akinek ez poén, másnak sértő. A szótár nem magától talál ki dolgokat, azt listázza amit a készítők beleírtak.


Pont a sztakinál van pár ilyen "vicces" easter egg elrejtve.

2011. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem találom viccesnek.
2011. dec. 19. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztaki max arra jó, hogy a jelentés közelébe kerülj, vagy esetleg egy középiskolásnak angol házihoz.

Ha szükséged van normális válaszra, továbbra is a könyv alapű szótárat javaslom :)

Bár azt forgatni kell, de abba se ilyet, se idióta fordítást nem találsz.

2011. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!