Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol jelentsem fel a rendört?

Hol jelentsem fel a rendört?

Figyelt kérdés

a 13.kerületi rendörkapitányságra menjek be?

mert egy a pasi is rendör,gondolom ne abba menjek ahol ö is dolgozik,nem szeretnem ha elfogultság lenne a vége.

facen irt nekem egy levelet,amiben fenyeget,hogy tönkreteszi az életemet,kicsinal.

nem feküdtem le vele ez a baja.


2011. dec. 14. 18:35
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:

A fölöttes szervnél biztosan felveszik a feljelentésed, tehát ha kerületi kapitányságon dolgozik az illető, akkor a BRFK-ra menj.

Ha jól tudom, még ügyészségek is felvesznek ilyen panaszokat, de ebben nem vagyok biztos.

2011. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"nem feküdtem le vele ez a baja.

"


Mé' nem?

2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem feküdtem le vele ez a baja"


Kvalifikált fenyegetésről van szó, nyugodtan fordulj a Fővárosi Ügyészséghez (keresd fel Dr. Ihász Sándort, nagyon neves és jó szakember, ráadásul nagyon jó arc, szóval nem kell megilletődni, ha esetleg felkeresd az üggyel kapcsolatban, ő a fővárosi főügyész), szerintem biztosan indítanak eljárást a rendőr ellen, bizonyítékot el ne felejtsd (PrintScreen gombos megoldás)!

2011. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mért van olyan érzésem, hogy a kérdező nem egy tipikus jó kislány? Persze lehet, hogy tévedek.
2011. dec. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ha igaz, akkor az ilyen kollégától meg kell szabadulni. Ha nem akkor pedig nagyon megütöd a bokád.

2011. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja nekem eszembe jutott, hogy a minap az óvoda utcájának 2 végén van 1-1 mindkét irányból behajtani tilos tábla. Reggel a fakabát bevitte a gyerkőcöt oviba, beült a szép kis autójába (civil) rendőr ruhában és szépen behajtott az utcába. Ennyit a szabályszegésről és büntetésekről.
2011. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" [link]

Ha igaz, akkor az ilyen kollégától meg kell szabadulni. Ha nem akkor pedig nagyon megütöd a bokád."


Hát igen, mert ha nem igaz, akkor hamis vád tényállását valósítja meg, ha valóban feljelenti a rendőrt...

2011. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy olyan erzesem te csak kitalaltad ezt h meg szivasd az illetot. Szerintem egy rendor nem fenyegetne teged oly modon h az bizonyithato is legyen.

Szoval gondolkodj el mielott ilyen dolgokba bele vagsz, mert bizony a hamis van nem csak egy csiny. + az illeto meg becsulet sertesert is fel fog jelenteni.

2011. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mivan??

nem fogom belinkelni a levelet.

miért találnék ki ilyet,normális vagy?

elvégre engem fenyegetett meg hogy tünjek el itthonról,stb.

nem csinalok ilyeneket,családos ember vagyok.

2011. dec. 15. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg komolyan gondolod és fel akarod jelenteni, tedd meg. Azzal viszonyt számolj, hogy nem lehet hamisan senkit megvádolni. A kérdésből egy maunikasós tyúkper várható. ('há kámándálepoppuláresz ne fenyegesséééé! Csak azé' me nem feküdtem le veled!).
2011. dec. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!