Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek? Jelentsem fel?

Mit tegyek? Jelentsem fel?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy eladom a videokártyámat és egyik osztálytársam(ma már másik suliba jár)azt mondta hogy segít nekem és felrakja néhány oldalra és ajánlja embereknek.Oda adtam neki a videokártyát hogy minél hamarabb kézhez kaphassam a pénzt.Ez kb 2 hónapja történt.Kb 3 hét után már kezdtem érdeklődni, ő pedig azt mondta hogy nem sikerült eladni.Úgy voltam vele hogy jólvan adja vissza akkor, mire ő azt mondja jól van 2-3 nap és meglesz,csak visszakéri ismerősétől.Azóta egyszer tudtam vele beszélni és akkor is az volt a kifogása hogy az ismerőse vidéken van. Ez kb 1 hónapja azóta egyszer sem tudtam utolérni. A kártyám értéke kb 20-22 ezer forint.

Megveretni nem akarom mert békés természetem van alapvetően. Jogi úton vagy valahogy máshogy visszaszerezhetem?

17F


2011. jan. 13. 20:21
 1/9 kasska válasza:
Hát ezt elcseszted. Feljelenteni nem tudod, az biztos.
2011. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? :S
2011. jan. 13. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el hozzájuk, és beszélj a szüleivel.
2011. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, valszeg az lesz, csak nem tudom a címét. Azt meg spanoktól könnyedén megtudom :D
2011. jan. 13. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
igy van :) de te is vigyél egy szülöt magaddal és ha tanácsolhatom akkor a higgatabikat :)
2011. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teszvesz-Vaterára vagy ebay-re te is fel tudtad volna rakni, nem olyan nagy vaszizdasz...
2011. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hát jol becsicskitottak téged öreg


a tanulság senkinek soha semmit..

2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először próbáld házon belül normálisan elintézni. Lehet hogy csak szeleburdi a srác. Ha tuti, hogy lenyúlta, akkor pedig tegyél feljelentést, ugyanis ez BŰNCSELEKMÉNY. Bemész egyik szülőddel az első rendőrségre, és elmondod mi történt. A többit majd ők intézik.
2011. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért próbáld meg sztem feljelenteni.

Vagy keresd meg hogy hol lakik és menj el hozzá mondd el a szüleinek is.

Hát sztem én agyonvertem volna...

2011. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!