Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Marha nagy a baj, ha egy...

Marha nagy a baj, ha egy rendőrt marhának nevezel?

Figyelt kérdés
Mit tehet egy mezei rendőr ha közlöm vele hogy szerintem egy idióta? Van bármilyen következménye?
2011. jan. 29. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Született nemrég egy ítélet egy, a rendőrséget lerassistázó pasasról. Felmentették, valami olyan indokkal, hogy a rendőrség köteles tűrni. De nem tenném a helyedben, sok a Kádár alatt szocializálódott hekus, akik annyit fogtak fel a rendszerváltásból, hogy az elvtárs helyett urat kell mondani.
2011. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az a helyzettől függ! Mert ha épp bankor rabolsz egy géppisztollyal, akkor nem számit...
2011. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Kíváncsi lennék erre a helyzetre Kedves Kérdező!

Én soha semmilyen körülmények között nem mondanám ezt a rendőrnek, ugyanis attól csak rosszabb lehet a helyzet és nem jobb. Nem érdemes elragadtatni magad.

2011. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Hm.. Neked hogy esne, ha lemarháznának?

Vidáman mosolyognál?

2011. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Szóvak ha abból indulok ki,hogy évek óta nem kerültem kapcsolatba rendőrrel,pedig sokat mozgok mindenfelé ,így nyilván föl se merült ,hogy lemarházzuk e egymást,hát nem tudom. Bocs ,hogy visszakérdezek,de nem vagy te egy problémás alak ? Merthogy azoknak szoktak csak gondjaik lenni a rendőrökkel.
2011. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

73

Aki ilyet leír káeurópában, és elmúlt 12, az nekem gyanús. Persze, a rendőrökkel csak a problémásoknak van bajuk.

2011. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért kell lemarházni egy rendőrt? Ettől vagánynak érzed magad?
2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Áh, nem lesz gondod. de egy ilyen marházás általában rendkívül élesen feleleveníti a rendőr memóriáját: megesik, hogy olyan szabályok is eszébe jutnak, amire esetleg előtte nem is gondolt, és az utolsó csavarig átnézi a kocsidat, és úgy megbüntet ilyen-olyan, általad talán nem is ismert, de létező szabálytalanság miatt, hogy ketté áll majd a füled.


De legyél csak nagyfiú! Úgy is ő röhög a végén, és nem te :)

2011. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
mond azt neki hogy haMAR HAza megyek, így aztán megmondtad neki,és senki nem sértődik meg. :))
2011. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem, szerintem fejbe is rúghatod. Csak ne legyen tanú.
2011. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!