Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on ha negatív szavazat...

Youtube-on ha negatív szavazatot adok egy hozzászólásnak akkor azt miért nem mutatja?

Figyelt kérdés
Ha negatív szavazatot adok egy kommentnek akkor nem tünteti fel, hogy 1 negatív szavazat.
2011. dec. 7. 21:47
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
Frissítsd az oldalt később.
2011. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Frissítem én ezerszer is, de semmi sem történik... :D
2011. dec. 13. 18:23
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Noscript blokkolhatja az oldalon a script -ek futtatását, kapcsold ki,sütik engedélyezve kell hogy legyenek. másik böngészővel is ezt csinálja?
2011. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármelyik böngészővel próbálom, nem jelenik meg a negatív szavazat, de a pozitív sem. Viszont ez csak a kommenteknél van így, ha magának a videónak adok pozitív/negatív szavazatot akkor azt feltünteti...
2011. dec. 14. 19:12
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Valami blokkolja a script-ek futtatását, ellenőrizd a JavaScriptek beállítását.Teszteld le, frissítsd ha szükséges!

Verzió teszt:

[link]

Bővebb teszt:

[link]


Jobbat nem tudok esetleg valamilyen kiegészítő csinálhatja (noscript).

2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, hasznos válaszok voltak, sajnos most sem megy, inkább beletörődöm :)
2011. dec. 17. 20:49
 7/7 Joci101 válasza:
Ugyan ez a gondom, neked sikerült már esetleg rájönnöd mi az oka? Nekem azóta csinálja mióta win7 van a gépen, a régi xp-vel minden jó volt :(
2013. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!