Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két negatív visszajelzés...

Két negatív visszajelzés miatt kizárás a vateráról?

Figyelt kérdés

Ez komoly? Megtalált két id.óta b.rom, de anyagi károsultságuk egyik esetben sem esett. Keményen fizettem a vatera sápjait és emellett volt kb 20 kifejezetten pozitív értékelésem.


A vatera meg egyszerűen kizárt.

Oké, lenyeltem a békát, adja a h.lye b.romarcú a negatívot, aki rossz címre jön ki, nem szól előre telefonon, és amikor felhív és azt mondom, hogy odamegyek, vagy 20 méterrel odébb kéne jönni, közli, hogy mivel fél órája vár rám inkább hazamegy és leb.ssza a telefont, cserében otthon negatívot ad. Oké.


Meg a másik aki megkapja 1000 forintért 550 forintért ajánlva a barátnőm 15 ezer ftos alig használt táskáját, (tényleg csak úgy, feltettük, hogy majd elviszik amennyiért viszik, többre számítottunk, de ennyi jött össze) erre a hülye barom miután megkapja a táskát, közli, hogy tökéletesen meg van vele elégedve, de utaljam ugyan vissza a szállítási költségből azt a 150 forintot. Megmondtam, hogy nem. Jött a negatív (ebben benne volt a csomagolás is és az is, hogy én egyáltalán lemegyek a postára)


Írtam a vaterának az összes esetben, képzelhetitek, magasról lesz.rnak ezek mindent.


És most két ilyen h.lye b.rom miatt (sajnos én nem választhatom meg, hogy milyen vevőket "engedek" egyáltalán licitálni) végleg kitiltottak, pont amikor anyám üzletének a dolgai komolyabban beindultak.


Egyszerűen nem értem miért jó ez és, hogy ezek után kinek van erre szüksége.


Egyszerűen nyitnék egy új számlaszámot a fiókomon és egy netkávézóból újraregelnék, de... nem is látom értelmét. Ilyen inkorrekt rendszert ki a fene szeretne mégis használni?


50 forint termékfeltöltési díj? Mi? aztán még 5% saját sáp? Amit azonnal lekap az olyan termékek után is, amiket ugyan leütöttek, de még nem tudtak kifizetni? 1 hét haladékot adnak az adósságtörlesztésre, ha nem sikerül azért is kizárnak és küldik a behajtókat?


Mi a g.ci ez?


2011. jún. 21. 01:44
 1/1 anonim válasza:

A vakera az egy ilyen tróger cég.

Nekik csak a sáp számít semmi más. Csalókat kiszűrni, lebuktatni smafu.

Lényeg hogy fizess. Hülye aki ezeket használja.

2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!