Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK TL-WR 542G routeremre...

TP-LINK TL-WR 542G routeremre hogyan csatlakoztathatok több antennát?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kábeltévéhez való elosztóra(ha egyezik a méret)vagy hasonlóra.Ha hülye vagy értelmetlen kérdés,kérem bocsássatok meg,írjátok meg!Mivel ez egy kőház,elég vastag falakkal,a kertbe már csak nagyon gyengén jön a jel.Erre szeretnék megoldást találni.A Saturnban láttam egy WI-FI antennát 1-1,5 m vezetékkel.Kétféle megoldásra jutottam(ha egyeltalán lehetséges):

1.:Szerzek egy kettes elosztót(persze,ha lehetséges)a gyári antenna belül,a másik a kertre néző ablakban,vagy egy szigetelt faládikában az ablak mellett fölül persze a kert ház melletti térkövezett része fölött levan palázva az egész, szóval egy csepp eső nem érheti.

2.:)Ez csak egy antennás)A gyárit elteszem,a vezetékeset pedig kiteszem a kertre néző ablakba.A ház és a kert között kb. 5-10 m van.Ha mégis van valami értelme az egésznek,akkor a a jel a két antenna között ugyanakkora marad,vagy két felé oszlik?Valamint melyik konstrukció működne,1. vagy 2.?Válaszaitokat köszönöm!


2011. nov. 14. 21:58
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem egyik se működne. Wi-Fi antennaelosztóról meg még nem is hallottam.


Én először egy erősebb antenna beszerzésével próbálkoznék:

[link]

[link]


Ha nem válna be, akkor Range Extender -el vennék, azzal erősíteném fel a router jelét:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=jiuPZKkpnN8

2011. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!