Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek regisztráljak?

Szerintetek regisztráljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szóval az osztályban mindenkinek vaan facebookja csak nekem nincs.De nem tudom hogy regisztáljak-e mert azért nem szeretnék mert mostanában sok rosszat hallok róla és hát mivel még nem múltam 14 ezért valódi születési évet sem írhatok.De az internetes játékokba is itt is be lehet lépni meghát remélem tudjátok mire gondolok hogy sokhelyen "reklámozzák".És még azrét szeretnék mert akkor itt is tudok beszélgetni az osztálytársaimmal és hát kicsit unom, hogy amikor ők mindig ilyesmiről beszélnek nekem nincs közöm az egészhez:S

Tehát nemtudom mit tegyek?Légyszi indokoljátok hogy melyik pártot fogjátok!Köszi!


2011. nov. 14. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sincs facebookom , mert nincsenek barátaim.

2011. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Végül én sem csináltam. Mert ahogy az utolsó mondta nekem sincsenek jóformán se közeli se távoli barátaim,szóval jól megvagyok nélküle és legalább nem gépezek annyit.Viszont a 13-at már betöltöttem azóta!!:)
2012. aug. 3. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!