Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek regisztráljak?

Szerintetek regisztráljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szóval az osztályban mindenkinek vaan facebookja csak nekem nincs.De nem tudom hogy regisztáljak-e mert azért nem szeretnék mert mostanában sok rosszat hallok róla és hát mivel még nem múltam 14 ezért valódi születési évet sem írhatok.De az internetes játékokba is itt is be lehet lépni meghát remélem tudjátok mire gondolok hogy sokhelyen "reklámozzák".És még azrét szeretnék mert akkor itt is tudok beszélgetni az osztálytársaimmal és hát kicsit unom, hogy amikor ők mindig ilyesmiről beszélnek nekem nincs közöm az egészhez:S

Tehát nemtudom mit tegyek?Légyszi indokoljátok hogy melyik pártot fogjátok!Köszi!


2011. nov. 14. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem a problémádat, regisztrálsz, és beszélgetsz a barátaiddal, ha mást nem akarsz nem csinálsz. Én tényleg nem értem mi a problémád.
2011. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Miért problémázol ezen ennyit? Már bocs. Ha akarsz regisztrálj. Ha nem, ne. Írj egy évvel előbbit, mint amikor születtél.

Amúgy mi az a sok rossz, amit hallottál? -.^ Ha normálisan használod (nem teszel fel meztelenkedős képeket, nem adod meg alakcímed/telefonszámod stb), akkor nem fogsz belehalni...

2011. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
13 éves kortól lehet, és nem 14 (legalábbis én úgy tudom) szóval te már megadhatod a valódi korod. Szerintem se problémázz ezen, ha szeretnél akkor regisztrálsz és beszélgetsz a barátaiddal, ha nem, akkor meg nem. Nem maradsz ki semmi olyan hűdenagyon fontos dologról.
2011. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem. Én is bőven 14 éves kor alatt regisztráltam. Semmi nincs abban, csak éppen adatokat lop, meg figyel téged. Okosan kell csinálni. Én pl. külön böngészőt használok neki, amin meg a xxx-es csatornákat, meg ilyeneket nézem, arra is egy különt használok.
2011. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 18:15

Te profi vagy, amúgy a gép is menti az előzményeket szófal, ha tudod hol keresd, simán meg lehet nézni, hogy mikor és mit néztél.

2011. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hatalmas probléma...menjél kövesd a többit,legyél rajta egész nap mint a többi buta liba,és csinálj a telefonoddal képeket,meg like-olj egész nap mert baromi menő ész a trendi....ja és beszélgess valami pasival,akit sose láttál majd tegyétek ki hogy kapcsolatban,mert 1 beszélgetés után "egymásba szerettek,és jártok".....
2011. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem sincs... :)


18F

2011. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18:18: Köszönöm szépen a az információt, nem tudtam, sajnos nem vagyok túlzottan jártas az informatikában. De a kioktató stílust sem tűröm el holmi tizenévestől.
2011. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Miért ne? Nem kötelező egész nap ott lógni, lájkolj nyugodtan, senki sem tiltja. Szerintem nagyon hasznos is tud lenni, mi pl sokat költöztünk és így tudom tartani a kapcsolatokat.

14L

2011. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha tudsz vigyázni,nem nyitsz meg olyan link-eket ,amik nem oda valóak etc. akkor persze.
2011. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!