Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a blogjáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik ismerősöm blogja:


[link]


Mi a véleményetek róla?


2011. okt. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, mert nem az én korosztályom. Fiatal tini, aki így üti el unalmasabb perceit, nincs benne sok fantázia, értelem. 13 évesnek tippelném a stílusából kiindulva. Persze ez az én véleményem, nem szentírás, csak a kérdésre válaszoltam. 24/N
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elegge semmitmondo, tipikus tinibaromsagok vannak benne, dehat nyilvan nem is nekem es mas felnotteknek, hanem a lany baratainak szol
2011. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
bocs, de nekem nagyon nem jön be. egy bunkó, trágár csaj írhatja
2011. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az,hogy neki biztos jó,de ez pont nem az a féle blog amit az 'idegenek' olvasni szeretnének és szívesen olvasnák a blogját..legalábbis én biztos nem fogom többször megnézni ezt a blogot.
2011. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy tinip*csa, aki az átlagos élete minden napjait csak azért írja le, hogy a feltűnési viszketegségét ezzel is fokozza nem mellesleg kortársaiból irigységet is kiváltson.Ezt mind trágár szavakkal,értelmetlen mondatokkal és valószínűleg olyan idézeteket használva amiket még ő maga sem igazán ért és fogalma sincs azok jelentéséről.
2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég elrettentő, hogy ennyit káromkodik.

15/l

2011. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Semmitmondó és tök csúnyán beszél. Hát nekem nagyon nem tetszik :S
2011. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
értelmetlen posztok XD, túl mocskos pofája van XD, semmitmondó hülyeségeket írkál XD meg mellé egy rakás guglizott idézetet XD....pfejj...összességében egy értelmetlen blog egy átlag alatti IQ-val rendelkező tini p.csától
2011. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A káromkodás lehet egy stíluseleme egy karakternek, nézzünk meg egy Ryan közlegény megmentését, nem is lenne vele bajom, ha nem eszetlenül, műveletlen barlanglakó módjára dobálózna a kisJány által sem értett szavakkal, melyek súlyát egy éti csiga kaliberű aggyal nehéz is felfogni.

Én igazándiból szidnám a kedves anyukáját. Persze nem akarom a sarokra képzelni, de elmesélhetné, hogy MI A FRANCNAK nem nevelte meg az édes kicsi lányát??

Non-sense.

Kicsit már nem tartom magam kamasznak, de ez kikívánkozott belőlem. Én kérek elnézést!

G.

2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én írtam neki kommentben egy rövid lényegre törő üzenetet. *.*
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!