Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamaszok! Nektek sem működik...

Kamaszok! Nektek sem működik a facebook?

Figyelt kérdés

Már tegnap óta próbálok visszabökni, nem csinál semmit. Próbálom megnézni az értesítéseket, nem csinál semmit, csak a földgömb fehér lesz. Nem tudom visszaigazolni azokat, akik bejelöltek. Nem tudok chatelni, hozzászólni, lájkolni.

MIÉRT VAN EZ? ÖTLETEKET. KÉÉÉÉÉÉÉRLEK ! Fontos lenne, mert várok ott egy fontos üzenetet


2011. júl. 5. 17:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem nincs vele gondom, bár én bökdösni nem szoktam, de tudok likeolni, meg hozzászólni. Mondjuk én azt nem értem, hogy az emailemre az értesítések miért több óra vagy nap után érkezik meg, pedig a facebookon mindig időben kiírja az értesítéseket!!!
2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
engem nagyon idegesít már ott az a 73 értesítés, és nem tűnik el! Az a gáz, hogy most leszek 9.-es, osztálytársak szépen beszélgetnek a csoportban, hozzászólnék, de nem tudok ! :@:@:@:@:@
2011. júl. 5. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mért ide került? ennek semmi köze ehez a topikhoz, amúgy a többi honlap bejön rendesen? esetleg más gépen, telefonon, próbáltad hogy ott megye?
2011. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mert itt sokan vannak és több választ kapok és a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, azért, drága.

Különben más bejön ( hogy írtam volna ide?), máshol nem próbáltam.

2011. júl. 5. 17:26
 5/14 anonim válasza:

Hello

Valami blokkolja,töltsd le a ccleaner-t,s tisztisd meg a géped,vagy az is lehet hogy szüleid tiltottak le xD.

De mondd már kinek kell a jó büd@s facebook,sok ott a ret@rd,menj inkább iwiw-re,vagy myvip-re

2011. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

iwiw is és myvip is van nekem, több is, de tény, hogy fbn többen vannak fenn :)

kösz a válaszod :D

2011. júl. 5. 17:37
 7/14 anonim válasza:

Ha még mindig nem mükődik akkor töltsd le a google chrome-t

[link]

Ha ittsem müködik akkor gond van

2011. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát drága a szerelem szex témába többen vannak, akkor oda írd ki.

"és a ti véleményetekre vagyok kíváncsi"

A gépeddel lehet valami, ami pedig megint nem ebbe a témába tartozik. Vagy milyen véleményre számítottál? nem mindenki facebook függő. és ahogy említettem a gépedet nézd át vagy ahogy az előző írta a szüleid korlátozták:D

2011. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

harmadik válaszolónak köszönöm ! ! ! na meg a negyediknek is :)


imádlak titeket :D

2011. júl. 5. 18:11
 10/14 anonim válasza:
Ha szabad kérdeznem müködik?,a 3-4 én voltam xD
2011. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!