Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi legyen az oldalam témája?

Mi legyen az oldalam témája?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy weboldalt készíteni ami sok visszatérő látogatót vonz ,csak nem tudom mi lenne az a téma...Ötletek? :)



14/F


2011. okt. 3. 18:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan ötletem ,hogy android alkalmazásokat fordítok magyarra és feltöltöm az oldalamra. Szerintem ha lett volna baromi sok fent akkor lett volna jövő benne.
2011. okt. 3. 18:36
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha van elég kreativitásod és tudásod, akkor készíthetnél egy számítógép konfig összeállítót ezeknek a népeknek itt. Tudod, akik ide jönnek, hogy kőne gép játékra 120ezerből. Tudja a GTA4-et meg a Hello Kitty Adventures-t oszt jóvan. Mittudomén lenne egy egyszerű kérdőív, hogy mennyit költene rá min-max, milyen játékokra kőne (pipa, pötty), meg hogy mennyire tartja fontosnak a kinézetet, teljesítményt. Kiadna 5 találatot aztán bevásárolna.
2011. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
deadmau5-ról szóló oldalt, egy gportálos oldal van csak róla magyarul, de azt sem frissítették 2 éve
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
deadmau5 az jó lenne :D Csak hát nem hiszem ,hogy sok VISSZATÉRŐ látogató lenne. Gépösszerakó jó ötlet...nagyon jó :) de azért még várok...:)
2011. okt. 4. 19:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Én mindig visszanéznék :D
2011. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De lehetne egy lifehack oldal is, ahol az életben előforduló különböző problémák legális vagy illegális megoldását elemeznéd és írnád le. Pl: ingyen italautomata, bliccelés különböző vicces formái, ingyen internet, sör olcsóbban házilag... szóval praktikus dolgok összessége:) + Fórum, ahol mindenki írhatna saját ötleteket különböző területeken.
2011. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kedves előző, ilyen oldal már létezik xD
2011. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"kedves előző, ilyen oldal már létezik xD"

Linket, mert érdekelne.

2011. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]


Csak szerintem a 99%-a nem működik, meg olyan módszerek amik mondjuk 10 évvel ezelőtt működtek.

2011. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja és ez egy igénytelen szar egy oldalas "weboldal". Hol a fórum, hol a kommunikáció, a fanok?:D Legalább egy-egy like gomb lehetne a történetek mellet. Amúgy a lifehack nem feltétlenül komoly, inkább vicces megoldások tömkelege, amit persze néha "otthon ne próbálja ki" jelzővel illetünk.
2011. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!