Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg tudom változtat...

Facebookon meg tudom változtatni az oldalam nevét?

Figyelt kérdés

Ha erre van lehetőség, akkor elmondaná valaki, hogy hogyan tudom megtenni mindezt?...


Előre is köszönöm szépen!


2011. szept. 13. 17:56
 1/5 anonim válasza:
Bemész az oldaladra fent a jobb sarokban van olyan hogy oldal szerkesztése arra rámész,amint rámentél bal oldalt vannak olyanok hogy your settings... ott rámész hogy alapadatok és ott lesz középen hogy name: (oldalad neve)
2011. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ott kidob valami angolt cuccot, és nem is lehet rákattintani, hogy változtasson... Vagy nekem nem sikerült...
2011. szept. 13. 22:09
 3/5 anonim válasza:
Jó hogy már nem csak én vagyok így vele de nekem is az oldalamon rámegyek és nem tudok változtatni rajta ha meg rámegyek arra a segítségre angolt ad ki. kérlek segítsetek. és lájkoljátok a facebookon a Szasza Szandi Vattacukor nevű oldalamat.
2011. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokaknak nem engedi!Én sem tudom megváltoztatni!:/
2012. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
200 lájk felett már nem lehet nevet változtatni!!
2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!