Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a fejtetűs...

Miért nem jó a fejtetűs oldalam a lap.hu linkkatalógusába?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt de a lap.hu oldalra nem fogadják el.

Ez a kifogásuk:

---------------

Tisztelt Linkajánló!


Az adott linkgyűjtemény egy gyűjtőlap, mely nem tudja az összes releváns linket megjeleníteni (átfedések okán) amely témájába vág, mivel előfordulhat, hogy a témakörnek van már konkrét témaspecifikus linkgyűjteménye a lap.hu családban. Ezért kérjük, ajánlatával azon oldalt keresse fel, mely kizárólag a legjobban dolgozza fel annak témakörét.


Megértését megköszönjük!


Ajánlás adatai:

Doboz: Hajtetű, azaz fejtetű

Sor szövege: Fejtetű - Tévhitek, tények, tapasztalatok

URL: [link]

-----------------



Nade a fejtetűnek pl ennél jobb kategóriába ha akarnám sem tudnám tenni. Szerintetek van annál jobb hely mint amit megpályáztam? Mert ezt pályáztam meg de ide nem fogadták el:

[link]


Pedig sok embernek hasznos lenne az infó...


2011. okt. 12. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem a keresővel, valóban ez a téma, illetve doboz lenne a legrelevánsabb az oldaladhoz.


Esetleg még ezt meg lehetne próbálni: [link]


A haj.lap.hu oldalról történt elutasítás kapcsán megpróbálhatsz írni a Startlap főszerkesztőségének, ha ők relevánsnak ítélik meg a linket, illetve a szerkesztő nem tudja igazolni az elutasítás jogosságát, akkor van esélyed bekerülni.


Viszont a szerkesztő érvelhet azzal is, hogy nem a fejtetű doboz a témájának a legfontosabb részegysége, és abból a témakörből elegendő annyi link is, ami most szerepel benne. Ilyen esetekben általában a szerkesztőnek adnak igazat.


Én is hasonló cipőben járok, csak a Tutilapoknál. Vannak olyan témáim ott, melyeknél egyes dobozokhoz többezer link is kapcsolódna, azonban az én témámnak csak kis részegysége az, ezért nagyon szigorúan mérlegelem az oda beérkező ajánlásokat. Azonban általános szabály, hogy ha kidolgozottabb oldalt küldenek be, mint az ott szereplő linkek általános minősége, továbbá nincs nagy átfedésben a többi oldallal, akkor elhelyezem azt.


Az első szempont itt teljesült, nem találtam a dobozban olyan részletes cikket, mint a tiéd. Viszont több olyan link van a dobozba, amit én nem tennék bele.

Erre no koment: [link]

2011. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véletlen ideje korán rányomtam a küldésre. :(


A másik szempont is teljesül szerintem, nem láttam abban olyan linket, ami szoros átfedésben lenne a tiéddel.


Én úgy gondolom, hogy érdemes írni a főszerkesztőknek, mert van esélyed, hogy igazat adjanak. Én a tiéd biztos felvettem volna, más linkeket viszont elutasítanék, mert azért egy olyan linket, amiben mindössze egy releváns termék szerepel, biztosan nem fogadnék el. Legalább 4-5 különböző terméket elvárnék az elhelyezéshez.

2011. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De a főszerkesztőt hogyan lehet elérni?

2011. okt. 13. 17:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Addigis elküldtem mégegyszer, hátha másodjára átmegy a szűrőn... :-)
2011. okt. 13. 17:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!